KROSNIŲ MEISTRAS

Krosnių Meistras Vilniuje Ir Visoje Lietuvoje - Židinių Meistras

KOKLINIŲ ŽIDINIŲ MEISTRAI. APIE MUS

„UGNIES MAGIJA IR KOMFORTIŠKA ŠILUMA“

Krosnių meistras turi turėti savo pagrindinį tikslą, šūkį, ir mes, su kolegom, pasirinkome jį su prasme ir jausmu. Kai stebi iš šalies, jau sumūrytą krosnį, būtent ši magija ir atsispindi mūsų akyse, nes tai yra menas, tarsi muzika. Koklinė krosnis yra sveikiausias namų šildymo būdas šiandien. Šios krosnies skleidžiama šiluma labai tinkama ir sveika žmogaus organizmui. krosnių meistras

KROSNIŲ MEISTRAS. KOKLINĖ KROSNIS

Krosnių meistras- Kolinis židinys ir koklinė krosnis
Jaukios atmosferos kūryba

Pagrindinė koklinės krosnies paskirtis – namų šildymas. Koklinių krosnių , židinių galingumas siekia 6kW. Vienas koklinis židinys efektyviai šildo 50-70kv. metrų ploto. krosnių meistras

UNIKALŪS KROSNIŲ SKLEIDŽIAMI SPINDULIAI

Krosnių Meistras - Unikali Židinio skleidžiama aukštų vibracijų aura.
Unikali Skleidžiama Aura

Unikalūs koklinių krosnių skleidžiami šilumos spinduliai puikiai dera su žmogaus kūno skleidžiamomis vibracijomis ( bangomis), todėl būti kolinio židinio sušildytoje patalpoje yra malonu ir naudinga žmogaus auros balansui išlaikyti, stiprinti namų teigiamą energiją. Tai turi suprasti ir žinoti kiekvienas krosnių meistras.

Koklinė apdaila gali išlaikyti itin dideles šilumos apkrovas. Temperatūra krosnies viduje gali viršyti net 600 – 900°С, tačiau
koklių paviršius tuo metu bus įšilęs ne daugiau 50 – 60°С. Ant krosnies sienelių neišdega dulkės, taigi į aplinką nepatenka jokių kenksmingų medžiagų.

Spinduliavimas – natūralus šilumos perdavimo būdas. Įkaitusios koklinės krosnies spinduliuojama energija sušildo esančius patalpoje žmones ir daiktus taip, lyg šildytų saulė. Vienintelis skirtumas tas, kad kaistate tarsi “iš vidaus”. Šis šilumos perdavimo būdas nedžiovina oro ir nekelia dulkių patalpoje, t. y. neskatina aktyvios oro cirkuliacijos, o sukuria sveiką, komfortišką temperatūrą. Juk kiekvienas rosnių meistras patvirtintų, kad namai, kuriuose yra koklinė krosnis, šilti net žvarbiausiomis žiemos dienomis.

Koklinė krosnis ne mažiau nei 40 minučių kaupia karštį nuo ugnies pakuros dalyje, akumuliuojant jį dūmų kanaluose. Po to prasideda šilumos sklaidos procesas. Koklinės krosnies šiluma yra skleidžiama gana ilgai, kai kuriais atvejais – iki 32 val. Koklinio židinio šilumos koeficientas dažnai siekia 90% – tai aukščiausias rodiklis, tarp malkomis kūrenamų alternatyvų.

KROSNIŲ MEISTRAS. KROSNIŲ EKONOMIŠKUMAS

Krosnių Meistras - Koklinė krosnis skleidžia šilumą sielai

Kodėl verta šildyti namus koline krosnimi? KROSNIŲ MEISTRAS

Nes koklinės krosnys pasižymi aukščiausiu naudingumo koeficientu tarp malkomis kūrenamų šildymo sistemų. Aukštas efektyvumo lygis yra pasiekiamas dėl kaupiamos šilumos.

Prestižas ir statusas KROSNIŲ MEISTRAS

Koklinė krosnis kartu yra ir moderni interjero detalė, puiki namų puošmena. Įvairiausiais raštais dailinami kokliai, kuriuos jūs galite pasirinkti pagal savo skonį, atrodo labai estetiškai, originaliai, prabangiai ir puošniai. Ši krosnis – tai unikalus reikalingo daikto ir meno kūrinio derinys.

Šiluma sielai KROSNIŲ MEISTRAS

Šiandienos pasaulyje, kupiname šurmulio, bei nuolatinio skubėjimo, būtinas kokybiškas poilsis. Niekas nesuteiks Jums geresnės dvasinės atgaivos, negu švelnus malkų traškėjimas gražioje krosnyje. Šiuo momentu Jūs, sėdėdami minkštame krėsle, kartu su artimu žmogumi ar glostydami mylimą gyvūnėlį, patirsite tikrą palaimą ir puikiai pailsėsite po sunkios darbo dienos.

Ekologiškumas KROSNIŲ MEISTRAS

Dėl kūrenamų medžiagų ekonomiškumo, koklinė krosnis leidžia iki minimumo sumažinti aplinkai daromą žalą. Žinant tai, kad koklinės krosnys pasižymi itin ilga šilumos sklaidos trukme, būtina pridurti, kad šioms krosnims reikia kur kas mažiau kuro, nei kitoms panašioms šildymo sistemoms.

KROSNIŲ MEISTRAS. KOKLINIS ŽIDINYS

Židinių Meistrai - Koklinis Židinys ir Klasikinė Koklinė Krosnis - Ekologiškumas

Šildome namus kokliniu židiniu

Kokybiškai pastatytas koklinis židinys – tai džiaugsmas akims, šiluma širdžiai ir sielai. Pavadinimas „kokliai“ kilo iš vokiško žodžio “Kachel” – taip Vokietijoje XIV-XVI a. šnekamąja kalba žmonės vadino molinius indus.

Dėl savo išskirtinių savybių kokliai yra unikali statybinė medžiaga, naudojama pečių, viryklių, pirčių, kaminų ir jų kompleksų apdailai. Pirmosios koklinės krosnys imtos statyti dar XIV amžiaus pabaigoje, todėl mūsų krosnys yra statomos pagal laiko patikrintas tradicines paslaptis, perduodamas iš kartos į kartą. Šios koklinės krosnys ir židiniai ypatingi tuo, kad įšyla palaipsniui ir šilumą saugo labai ilgai.

Koklines krosnys – tikri amatininkų rankomis padaryti unikalūs meno kūriniai. Kokliai gali būti skirtingų, įvairiausio ryškumo spalvų, dekoruojami gražiausiais tapybos elementais. Darbai atliekami rankiniu būdu, atsižvelgiant į kiekvieną kliento pageidavimą.

*

KROSNIŲ MEISTRAS. KLASIKINĖ KOKLINĖ KROSNIS

Klasikinė koklinė krosnis ir kokliniai židiniai su židinių meistrais

Klasikinės koklinės krosnys turi savo tradicinio dizaino ypatumus, kurie formavosi šimtmečiais, tačiau tuo pačiu metu atitinka ir šiuolaikinius reikalavimus – tiek formos, tiek funkcionalumo požiūriu. 

Mums svarbiausia – išlaikyti senąsias tradicijas, vadovautis tradicinio amatų paveldo reikalavimais, būtent, todėl garantuojame kokybę, patikimumą, ilgaamžiškumą ir grožį.

Mūsų laikais  kokliniai židiniai ir krosnys vėl tapo itin populiarūs ir madingi, jie išgyvena savo antrąjį aukso amžių.

Kaip ir kiekvienas krosnių meistras, siekiame išsaugoti gilias, klasikines tradicijas krosnių ir židinių mūrijimo. Konsultuojame, projektuojame irkuriame dizainą. Komplektuojame ir parduodame koklius. Ketaus gaminiai. Atliekame restouracijos ir remonto darbus. Pristatome reikiamas medžiagas, suteikiame garantiją.

Kiekvienas profesionalus koklių meistras suteikia kokybę ir žinios persiduoda iš kartos į kartą.

Jeigu norite turėti savo namuose unikalų kūrinį, kuris sušildys šalčiausiais rudens ir žiemos vakarais, džiugins širdį ir sielą, o kartu bus originali Jūsų būsto puošmena,  susisiekite su mumis.

Krosnių Meistras | Koklinių Židinių Meistrai | Krosnių Meistrai | Krosnių Meistras Vilniuje | Klasikinių Krosnių Meistras | Koklinis Židinys | KROSNIŲ EKONOMIŠKUMAS

Call Now ButtonSkambinti Dabar