KROSNIŲ MŪRIJIMAS

KROSNIŲ MŪRIJIMAS. UGNIES MAGIJA IR KOMFORTIŠKA ŠILUMA

Krosnių Mūrijimas - Ugnies Magija Ir Komfortiška Šiluma

Krosnių Mūrijimas – mūsų krosnys yra statomos pagal laiko patikrintas senąsias tradicijas, vadovautis amatų paveldo reikalavimais, būtent todėl garantuojame kokybę, patikimumą, ir ilgaamžiškumą.

MŪRIJIMO KONSULTACIJA

Konsultacijos metu aptariame būsimos krosnies išvaizdą, konstrukcijos ypatybes, išmatavimus, sudarome darbų sąmatą. Krosnių mūrijimas ir daugiau čia:

RESTAURACIJOS DARBAI IR REMONTAS

Atliekame įvairaus sudėtingumo krosnių remontą ir restauracijos darbus. Krosnį galime restauruoti visu jos eksplotacijos laiku, išskyrus šiuos atvejus:

  • Kai krosnių mūrijimas atliktas neprofesionaliai.
  • Kai pasibaigė krosnies eksplotacijos laikas, pagal vidinių ir išorinių medžiagų susidėvėjimą.

Gaunant iš užsakovo žinią apie krosnies gedimus, paskirtu laiku meistras atvyksta į vietą, kur  viskas detaliai yra patikrinama ir įvertinamas statinio susidėvėjimas ir stovis. Tuomet aptariama iškilusios problemos sprendimo eiga.

Kitu atveju užsakovas gali nufotografuoti ir atsiųsti krosnies gedimo nuotrauką meistrui. Kurią patikrinęs vizualiai, meistras gali nustatyti gedimo priežastį ir tartis su klientu dėl tolimesnių veiksmų, kad išspręsti nesklandumus. Taip krosnių mūrijimas bus lengviau suplanuotas.

Pabrėžiame, jog krosnyje galima restauruoti bet kokį vidinį ar išorinį fragmentą, jeigu ji pastatyta pagal senąsias statybų tradicijas ir metodus. Šiuo atveju galimas pilnas pakuros restauravimas ir koklių pakeitimas bet kurioje krosnies eilėje arba pusėje.

Svarbu žinoti, kad teisingai įrengta ir eksplotuota krosnis gali tarnauti apie 100 metų. Kai atliekamas laiko patikrintas krosnių mūrijimas.

Savo praktikoje, mes turėjome tokių atvejų, kai senamiestyje restauravome 4 krosnis (3.50 m aukščio) viename bute, kurios buvo pastatytos prieš 120 metų ir puikiai tarnauja iki šiol.

MEDŽIAGŲ PRISTATYMAS

Prieš pradedant krosnies įrengimo procesą, mes išsiaiškiname ir apibrėžiame kiekvieną reikiamą medžiagų detalę su užsakovu. Atsižvelgiant į kliento finansines galimybes ir vietą, kurioje bus statoma krosnis, išsirenkame optimaliausią variantą.

Tuo pačiu mes, kartu su užsakovu pasirenkame tinkamiausius koklių gamintojus.

Praėjus nustatytam koklių (ar kitų apdailos medžiagų) pagaminimo terminui, gamintojas saugiai ir laiku pristato užsakymą tiesiai į jūsų namus!

O mes atvežame reikiamas statybines medžiagas (smėlį, molį, plytas, metalą, keto gaminius ir kt.) į vietą.

STATYBOS DARBŲ PRIEŽIŪRA

Garantuodami patikimumą ir ilgaamžiškumą, kruopščiai tikriname atliktų darbų kokybę.

Užtikrindami teikiamų paslaugų garantiją, su užsakovu sudarome abipusišką sutartį.

Krosnių Mūrijimas | Židinių Apdaila | Krosnių Projektavimas | Restauracijos

Call Now ButtonSkambinti Dabar