KROSNIŲ MŪRIJIMO BRĖŽINIAI

PROJEKTAVIMAS IR DIZAINAS. KROSNIŲ IR ŽIDINIŲ BRĖŽINIAI

Krosnių Mūrijimo Brėžiniai

KROSNIŲ MŪRIJIMO BRĖŽINIAI

Krosnių mūrijimo brėžiniai pradedami nagrinėti dar prieš krosnies, ar židinio mūrijimą. Dažniausiai krosnių ir židinių brėžiniai vaizduojami iš 2-4 pozicijų. Išmatavimus  galima keisti, su sąlyga, kad bus išsaugota teisinga vidinė konstrukcija  nuo deguonies įėimo iki dūmų išmetimo.  Tuomet pasinagrinėjame būsimo projekto galimas alternatyvas. Įvairių krosnių projektų pateikiame savo tinklapyje, bet taip pat Jūs, ar architektas, gali suprojektuoti, arba tiesiog nupiešti tai, ko pageidaujate – tokią krosnį, židinį, viryklę, kokius norėtumėte matyti savo namuose. Jūs pateiksite mums eskizą, o mes kartu su partneriais, pagal jį, sukursime projektą, skirtą būtent Jums.

Individualias krosnies arba židinio idejas,  galite patikėti ir mūsų meistrams. Jie vietoje sukurs projektą, atsižvelgdami į Jūsų namų aplinką ir interjerą, parinks tinkamiausias medžiagas ir komponentus. Paskaičiuos krosnių arba židinio mūrijimo kaštus ir sudarys sąmatą.

MŪRIJIMO DARBŲ PLANAVIMAS

Dėl savo išskirtinių savybių kokliai yra unikali statybinė medžiaga, naudojama pečių, viryklių, pirčių, kaminų ir jų kompleksų apdailai. Koklines krosnys – tikri amatininkų rankomis padaryti unikalūs meno kūriniai. Svarbu pažymėti, kad degimo kamera, šilumos akumuliacijos korpusas, koklinė keraminė apdaila ne statomi atskirai – visi mūro darbai, vyksta vienu metu.Kokliai gali būti skirtingų, įvairiausio ryškumo spalvų, dekoruojami gražiausiais tapybos elementais.
Darbai atliekami rankiniu būdu, atsižvelgiant į kiekvieną kliento pageidavimą.Klasikinės koklinės krosnys turi savo tradicinio dizaino ypatumus, kurie formavosi šimtmečiais, tačiau tuo pačiu metu atitinka ir šiuolaikinius reikalavimus – tiek formos, tiek funkcionalumo požiūriu. Kaip ir kiekvienas krosnių meistras, siekiame išsaugoti gilias, klasikines tradicijas krosnių ir židinių mūrijimo.
Koklinė krosnis yra ne tik dekoro elementas, bet ir laiko patikrintas patikimas šilumos šaltinis, todėl tinka namui ir sodybai, kurioje jūs gyvensite per žiemą. Geras variantas sodyboms yra židinys, kombinuotas su virykle, orkaite ir šildančia sienele. Vietoj paprastų durelių, įdedamos durelės su keraminiu, karščiui atspariu stiklu. Karšti dūmai skleidžiasi per viryklę, pro orkaitę ir per šildančią sieną su išdėstytais kanalais, kuriuose kaupiasi šiluminė energija, palaikanti stabilią temperatūrą patalpose. Tarp krosnies ir kamino tvirtinama užsklanda, jos dėka yra reguliuojamas degimo procesas. Krosnių mūrijimo brėžiniai

KROSNIŲ MŪRIJIMO PASIRUOŠIMO PROCESAS

Kai viskas jau suplanuota, pasiruošiame pagrindines medžiagas: molinės ir šamotines plytas,  tvirtinimo elementus (ketaus dureles ir perdangas, plieninės kabės, minkšta viela), medžiagas apdailai ( kokliai,plytas ) mišinys mūrui (vanduo, molis, smėlis). Krosnių mūrijimo brėžiniai

Krosnių Mūrijimo Brėžiniai - Krosnių Ir Židinių Meistro Projektai

Krosnių Mūrijimo Brėžiniai | Židinių Projektavimas Ir Dizainas | Mūrijimo Darbų Planavimas | Židinių Brėžiniai

Call Now ButtonSkambinti Dabar