05
birželio
2019

KAIP SUMŪRYTI SENOVINĘ KROSNĮ

SENOVINĖS KROSNIES MŪRIJIMAS

Kaip Sumūryti Senovinę Krosnį. Apie Mus Rašantis Statybų Žurnalas – „Namas Ir Aš“.

Kaip sumūryti senovinę krosnį - Apie mus rašo "Namas Ir Aš"

Senovinė koklių krosnis per parą joje sudeginus vieną įkrovą malkų (pakuros dydis 50×80 cm) gali apšildyti 50-70kv. m plotą. 150kv. m ploto namui reikalingos dvi krosnys arba antrame aukšte nedidelė krosnelė be pakuros, kuri kauptų šilumą nuo pirmo aukšto krosnies. Vienos malkų įkrovos deginimo laikas – 3-3,5 val., joms sudegus oro padavimo kanalas visiškai uždaromas. 150 kv. m namui apšildyti per sezoną reikia 6-7 kub. metrų malkų. Senovinė krosnis veikia kaip akumuliatorius, nes koklių vidinė pusė yra užpildyta molio mase su smulkiagrūdžiais granito akmenėliais. Molio masė – krosnies efektyvumo pagrindas, todėl mišinį ruošti reikia labai kruopščiai, nenaudojant cheminių priemonių – tiktai molį, smėlį ir vandenį. Daugiau pamatysite originaliame mūsų patarimais suformuotame straipsnyje:

Jei norite savo namuose tokios krosnies – susisiekite čia.

Pagarbiai – Krosnių meistras Oleg Mozarskij.

*

Kaip Sumūryti Senovinę Krosnį - Senovinės Krosnies Mūrijimas

Kaip Sumūryti Senovinę Krosnį | Apie Mus Rašo Statybų Žurnalas

14
balandžio
2019

ŽIDINIO UGNIES DVASIA

TIKRA UGNIES DVASIA

Židinio Ugnies Dvasia - Vestuvių Fotografas Vilniuje Donatas Rimkus - turbofotografas.lt

Židinio Ugnies Dvasia – tai aukštas vibracijas, žmogaus sielai, suteikianti židinio ugnies garsai, šviesa ir šiluma. Vestuvių Fotografas Donatas Rimkus mano, kad židinys yra ne tik namų auros stiprybė, saugumas, bet ir tuo pačiu romantika šventės puotoje. Kada porų kūnai suartėja, o sielos su širdimis susilieja.

Jų akyse spindinčios ugnelės, kurios dar labiau pabrėžia žmogaus sielos egzistavimą kūne. Pasak fotografo, fotografuojant studijoje, specialiai daromi žiburėliai akyse, kad tik nuotraukoje labiau dominuotų, sielos jausmas.

Neturėti židinio ar krosnies namuose, tas pats, kas namai be sielos, todėl visais įmanomais būdais jį būtina turėti kaime, ar miesto senamiestyje (jei tai įmanoma). Nes židinio ugnies dvasia žmones apsaugo nuo negatyvios energijos.

ŽIDINIO UGNIES DVASIA. TEIGIAMA ENERGIJA

Židinio Ugnies Dvasia - Oleg Mozarskij darbas

Esame pastebėje ne kartą, kai židinio ugnies dvasia pasklide namai turi pozityvios energijos. Jei du žmonės susibara, juos židinys, tarsi sutaiko, nuramina ir jie vėl vakarą palydi bučiniu.

Teigiamą energiją į aplinka atneša įvairiausi smilkalai, eteriniai aliejai, muzikos garsai. Tai turint visą šį rinkinį Jūsų namai taps maksimaliai apsaugoti.

Grįžtant prie vestuvinės šventės, puotoje deganti ugnis židinyje atneša gerą energija ne tik Jauniesiems, bet ir visiems svečių dalyviams. Juk susirenka įvairaus tipažo žmonės, skirtingų sielos vibracijų, todėl ypač veiksminga turėti rusenančią ugnelę Jūsų šventėje.

Na o jaukiuose namuose židinys šildo ne tik sielą, bet ir kūną. Juntamas dvigubas poveikis ir suteikia šeimoms, dviems romantikams dvigubą saugumo poveikį.

Fotografas Donatas su šeima, per kiekvienas metų šventes kepa atvirame židinyje širdučių formos blynus, kurių skonis jokiu būdu neprilygtų elektrinėje keptuvėje pagaminto skanėsto. Todėl ant ugnies kepta mėsa, blynai, ar virta sriuba, ženkliai kitokio skonio.

„Kartą paragavus – negali sustot“ – ši lietuvių liaudies patarlė ir primena mus vaikystę. Tai iš viso to, ką mes parašėme, prieiname prie išvadų, kad židinio ugnies dvasia ne tik saugo mūsų namus, nuramina siela, sušildo kūną, bet ir patikimai numalšina mūsų alkį kokybiškai ugnyje paruoštu maistu.

Jei kilo noras turėti židinį, ar gaminti ir šildytis su kokline krosnimi – susisiekite čia:

Call Now ButtonSkambinti Dabar